
Over Bellezza.
Ooit was Oudezijds Achterburgwal 99 als Cul de Sac de stamkroeg van kunstzinnig Amsterdam. Nu is ’t verscholen oude pakhuis opnieuw ’t thuis van een flamboyante hoofstedeling, Bellezza. In 5-gangen van beeld, geluid en gerechten serveert Arturo Dalhuisen (voorheen: The White Room*) een culinair kunstwerk aan maximaal 24 gasten per avond.
Verborgen achter de huizen van de Oudezijds Achterburgwal en Kloveniersgracht ligt het oude pakhuis van Bellezza, enkel bereikbaar door de steeg tussen seksshop een stripclub. Midden in Red Light District, op een rustige afgezonderde binnenplaats, serveert Arturo Dalhuisen daar een eetbare expo.
Verschillende ruimtes
Een avond Bellezza leidt gasten door drie verschillende ruimtes. De eerste vier gangen serveert het team aan de gemeenschappelijke tafel in de spiegelzaal, waar de ruimte met de gangen mee verandert. Na 4 gangen, en zo’n 1,5 uur, verplaatst de avond zich naar de eerste verdieping, voor gang vijf in hemelse dessertkamer en het digestief in de bar.